YEM MUSTAFA SANDALIN YENİ EVİ

{#emotions_dlg.cheesy}KalpMustafa Sandal ve eşi Emina oğulları Yamanın doğumundan sonra başharflerinden oluşan plakalar aldı. Çekirdek ailenin yeni adresi de Astoria oldu..

Ünlü popçu Mustafa Sandal geçtiğimiz ağustos ayında baba olunca; hayatında da bazı değişiklikler yapmaya karar verdi. Eşi Eminayla birlikte Ulusta oturan Mustafa Sandal ilk iş olarak daha güvenli bulduğu Astoria Kempinski Residencetan yaklaşık 1 milyon dolarlık bir daire satın aldı. Sandal Ailesi yeni evlerine yerleştikten sonra sıra arabalara geldi. Ünlü şarkıcı eşine ve kendisine ait iki otomobilin plakasındaki harf grubunu YEM olarak değiştirdi. Yani; aile bireyleri Yaman Emina ve Mustafanın başharflerini plakalarına taşıdı. Oğlu Yamanın doğumunun ardından daha duygulu ve aşk dolu şarkılar yaptığını söyleyen Sandal Hayata bakış açım tamamen değişti. Yaşantım bambaşka oldu. Bunun mutluluğunu yaşıyorum diye konuştu. Yamanın hayatına çok büyük güzellikler kattığını söyleyen Mustafa Sandal oğlu için de şarkılar yaptığını belirterek Yeni albümde Yaman dünyaya geldikten sonra yazdığım çok güzel şarkılar yer alacak. Duygularımı sözlere döktüm dedi. Sandal artık zamanının çoğunu eşi ve oğluyla birlikte geçirdiğini de sözlerine ekledi.

 BU ARADA HBR İÇİN MUSTİNETE TEŞEKKÜR{#emotions_dlg.cheesy}

Sandal'ın 500 bin seyirciye itirafı
Hiçbirimiz, kadınlardan üstün değiliz.
 

Mustafa Sandal Türkiye turnesinin son konserini önceki akşam Muğla'da verdi. Mayıs ayında Samsun'da başlayan konserler zinciriyle tam 500 bin seyirciyle buluşan ünlü sanatçı kendi alanında bir rekora imza attı.

KADINLARDAN ÜSTÜN DEĞİLİZ
Mustafa Sandal, Muğla konseri sırasında sahnede çok ilginç itiraflarda bulundu. Oğlu Yaman'ın doğumunun ardından hayatının anlam kazandığını belirten sanatçı, "Aslında biz erkekler eşlerimize asistanlık yapıyoruz. Kadınlar doğuruyor, besliyor ve büyütüyor. Biz sadece onları izleyip yardımcı oluyoruz. Bu yüzden hiçbirimiz kadınlardan üstün olduğumuzu zannetmeyelim" dedi.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !